Історична довідка

Рішенням виконкому Балаклійської районної ради від 30.05.1978 № 299 у смт. Савинці був створений Балаклійський міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів. Згодом, даний навчальний заклад отримав свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи від 22.03.1994р. Серія АОО № 164360 виданий Балаклійською районною державною адміністрацією Харківської області, де перейменований на Міжшкільний навчально – виробничий комбінат, який розташований за адресою: 64200, Харківська область, м. Балаклія, вул. Соборна, буд. 95. На підставі рішення V сесії VІІІ скликання від 21 січня 2021 року №35-VІІІ "Про зміну засновника, назви та затвердження статуту Балаклійського МНВК Балаклійської районної ради Харківської області" заклад освіти був перейменований на Балаклійський міжшкільний навчально - виробничий комбінат Балаклійської міської ради Харківської області.

На підставі рішення ХІІІ сесії VІІІ скликання від 05 липня 2021 року № 436-VІІІ "Про зміну типу, назви та затвердження Статуту Балаклійського міжшкільного навчально - виробничого комбінату Балаклійської міської ради Харківської області" був перейменований на Балаклійський міжшкільний ресурсний центр Балаклійської міської ради Харківської області.

Це заклад освіти, який у співпраці із ЗЗСО м. Балаклія та Балаклійської територіальної громади забезпечує потреби учнівської молоді у профорієнтаційній, трудовій, допрофесійній та професійній підготовці, здійснює професійну консультацію, забезпечує потреби особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до інтересів, здібностей та наявних умов.

Балаклійський міжшільний ресурсний центр здійснює свою діяльність відповідно до закону України «Про освіту», «Положення про середній загальноосвітній заклад», «Положення про професійно-технічний заклад», «Положення про МРЦ» та власного Статуту. Основним завданням міжшкільного ресурсного центру є - реалізація компетентнісного підходу в навчанні, який передбачає спрямування освітнього процесу на формування та розвиток ключових компетенцій особистості, підготовка молодого покоління до свідомого вибору професії, засвоєння основ теоретичних наук та вміння застосовувати їх на практиці в житті.

Кiлькiсть переглядiв: 981